Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Facebook biblioteki ZS Nr 1

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Prawa autorskie

Strona najlepiej działa w rozdzielczości 1024X768 i wyższych Strona jest prowadzona przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół. Administrator: Benedykt Kozak Webmasterzy: Nauczyciele: Anna Babula Małgorzata Gierach Beata Suska Anna Dzióba Wszystkich chętnych do współtworzenia strony internetowej zapraszamy do współpracy. Kontakt: bkozak(maupka)onet(kropka).pl Wszelkie propozycje mile widziane. Wszelkie prawa zastrzeżone!

Prawa autorskie - Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie.

Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie, modyfikację oraz żadną inną obróbkę całości lub fragmentów serwisu internetowego. Nie dozwolone jest również wykorzystywanie elementów znajdujących się na ww. stronach serwisu treści newsów i artykułów bez uzyskania stosownej zgody ich autorów.

Elementy graficzne, w szczególności: logo ZS nr 1, prezentowane w serwisach internetowych Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie nie nadają się do wykorzystywania. W celu uzyskania odpowiednich materiałów należy zwrócić się do odpowiednich organów Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie.

Dokumenty HTML, elementy szaty graficznej oraz skrypty i aplikacje wykorzystane do stworzenia serwisu informacyjnego Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie stanowią dorobek intelektualny autorów. Autorzy upoważniają Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie do wykorzystywania ich dzieł.

Wszystkie adresy pocztowe zawarte w serwisie internetowym będących własnością Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie zostały tam opublikowane wyłącznie w celach kontaktowych.
Ich publikacja w żadnych razie nie stanowi zgody na wykorzystywanie ich do celów reklamowych i regulacjom wprowadzanym przez Ustawę z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustaw pokrewnych.
Wygenerowano w sekund: 0.06
2,024,553 unikalnych wizyt