Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Facebook biblioteki ZS Nr 1

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

News

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 04.09.2017 r. ( poniedziałek ) o godz. 10.15 na sali gimnastycznej.
Msza Św. w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski o godz. 9.00

· bk dnia 25 sierpień 2017 10:54:05 · Drukuj
Wesołych Wakacji

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.
Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.
Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2016/2017.
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZS nr 1 w Nowej Dębie
· bk dnia 27 czerwiec 2017 19:50:42 · Drukuj
Wydawanie wyników egzaminu maturalnego
Wydawanie wyników egzaminu maturalnego odbędzie się 30.06.2017 r. (piątek) o godz. 9.00.

Klasa III A i III B - sala nr 19

Klasa IV D - sala nr 22
· bk dnia 27 czerwiec 2017 19:47:19 · Drukuj
MILITARIADA 2017
W drugi weekend czerwca, północne Podkarpacie zamieniło się w poligon muzyczno-militarny. Zespół Szkół nr 1 aktywnie uczestniczył w tej imprezie.Byliśmy tam, aby nie tylko dostarczyć radości małym mieszkańcom Nowej Dęby i okolic, ale również pokazać umiejętności uczniów naszej szkoły. Oprócz malowania twarzy, można było przy naszym stoisku zmierzyć się z licznymi łamigłówkami matematycznymi oraz otrzymać darmową karykaturę w wykonaniu uczniów uzdolnionych plastycznie. Udział w Militariadzie był także okazją do licznych spotkań z emerytowanymi nauczycielami oraz absolwentami Szkoły.
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Filipa Szałaja
· bk dnia 12 czerwiec 2017 09:48:31 · Drukuj
Dzień Dziecka w Jedynce
Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły wiosenny piknik. Młodzież świętowała przy grillu oraz grach planszowych w miłej i sympatycznej atmosferze.
Wszystkim dzieciom, tym młodszym oraz tym nieco starszym życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!
Opiekunowie SU
Galeria zdjęć
· bk dnia 05 czerwiec 2017 13:05:48 · Drukuj
Pożegnanie Absolwentów
Naszych tegorocznych Absolwentów pożegnaliśmy 28 kwietnia 2017 r. Jak co roku w uroczystości tej uczestniczyli Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice, Uczniowie oraz zaproszeni goście: Pan Jacek Hynowski – Kierownik Referatu Oświaty, Zdrowia, Spraw Społecznych i Promocji Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Ks. Dr Mieczysław Wolanin.
Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Szkoły Pani Janina Lubera, która po powitaniu wszystkich przybyłych na tę uroczystość, gratulowała młodzieży znakomitych ocen na świadectwie oraz życzyła wspaniałych wyników z egzaminów maturalnych. Również ciepłe i serdeczne słowa do naszych absolwentów skierowali zaproszeni gości Pan Jacek Hynowski i Ks. Dr Mieczysław Wolanin.
czytaj więcej
· bk dnia 07 maj 2017 22:07:57
Czytaj więcej · 646 czytań · Drukuj
Dzień Otwarty w Jedynce
W dniu 25 kwietnia br. w Zespole Szkół Nr 1 odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Zdarzenie to miało na celu zaprezentowanie naszej szkoły oraz ułatwienie gimnazjalistom podjęcia trudnej decyzji związanej z dalszym kształceniem. Bardzo nam miło , że odwiedzili nas uczniowie z Gimnazjów nr 1 i nr 2 w Nowej Dębie, Gimnazjum w Majdanie Królewskim oraz Gimnazjum w Trzęsówce.
Impreza rozpoczęła się w Samorządowym Ośrodku Kultury, gdzie nasi goście zostali przywitani przez Dyrektora szkoły p. Janinę Luberę. W tej części w profesjonalny sposób zaprezentowane zostały materiały multimedialne promujące naszą szkołę przygotowane przez ucznia klasy 1a Filipa Szałaja. Nasi uczniowie przedstawili skecz oraz zorganizowany został dla gimnazjalistów konkurs 1 z 10 .
Imprezę uświetnili laureaci VIII Szkolnego Przeglądu Talentów .
Po części oficjalnej gimnazjaliści w grupach udali się na spacer po szkole i wizyty w salach lekcyjnych, gdzie mogli m.in spróbować swoich umiejętności w siłowni umysłowej, zapoznać sie z pracownią hotelarską , poczęstować się pysznym ciastem w kawiarence językowej, zobaczyć szkolne obiekty sportowe oraz pracownię informatyczną, gdzie były pokazy robotyki oraz uczniowie mogli uzyskać wszelkie informacje na temat klas politechnicznych oraz technika elektronika, który jest nowością w naszej ofercie edukacyjnej.
Mamy nadzieję, że Dni Otwarte przyczyniły się do uświadomienia uczniom gimnazjów, jaki kierunek kształcenia będzie dla nich najbardziej odpowiedni, a przedstawiona przez nas oferta okazała się interesująca.
Do zobaczenia we wrześniu!
M.Saczawa
A. Dzióba

Galeria zdjęć

· bk dnia 25 kwiecień 2017 18:20:09 · Drukuj
Byliśmy w Auschwitz...
20 kwietnia 2017 roku kolejna grupa młodzieży naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. E. Cichoń, p. A. Dzióby i p. M. Zięby zwiedzała niemiecki obóz zagłady Auschwitz I i Auschwitz II- Birkenau. Podczas specjalistycznego zwiedzania studyjnego zobaczyliśmy wystawy tematyczne oraz najważniejsze obiekty poobozowe: baraki mieszkalne i sanitarne, rampę wyładowczą, ruiny komór gazowych i krematoriów, oraz budynek tzw. Centralnej Sauny.
M. Zięba
Galeria zdjęć
· bk dnia 21 kwiecień 2017 17:05:58 · Drukuj
Życzenia Wielkanoc 2017

(kliknij by powiększyć)
· bk dnia 13 kwiecień 2017 12:23:13 · Drukuj
Wielkanoc w Jedynce
W dniu 12 kwietnia z okazji zbliżajacych się Świąt Wielkiej Nocy uczniowie naszej szkoły
obdarowywali mieszkanców Nowej Dęby własnoręcznie wykonanymi kartkami z życzeniami świątecznymi.
Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w akcję.:)
Opiekunowie SU
· bk dnia 12 kwiecień 2017 21:31:32 · Drukuj
Poznajemy historię Nowej Dęby
Dnia 10. kwietnia 2017 r. po raz kolejny gościliśmy w murach szkoły naszego absolwenta, a obecnie pracownika IPN w Warszawie pana Tomasza Sudoła. Uczniowie kl. 1a, 2a i 3b wysłuchali kolejnego interesującego wykładu z cyklu „ Historia Nowej Dęby ” dotyczącego schyłku II wojny światowej i lat powojennych. Trzeci już wykład z tego cyklu obejmował dzieje Nowej Dęby i okolic w latach 1944 –1956. Pan Tomasz Sudoł, który jest autorem książki: ”Poligon Wehrmachtu „Południe” 1940-1944 ” zachęcał młodzież do zgłębiania historii naszego miasta i okolic, aby ocalić od zapomnienia historię ”naszej małej ojczyzny”, jaką jest nasz region.
A. Jóźwik
Galeria zdjęć
· bk dnia 10 kwiecień 2017 22:59:09 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.05
2,024,561 unikalnych wizyt