Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Facebook biblioteki ZS Nr 1

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest środa 26 Kwietnia 2017.
Imieniny obchodzą: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

News

Technikum Złotą Szkołą
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Nowej Dębie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017
i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

REKRUTACJA 2017 / 2018

· bk dnia 11 luty 2017 16:17:59 · Drukuj
Dzień Otwarty w Jedynce
W dniu 25 kwietnia br. w Zespole Szkół Nr 1 odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Zdarzenie to miało na celu zaprezentowanie naszej szkoły oraz ułatwienie gimnazjalistom podjęcia trudnej decyzji związanej z dalszym kształceniem. Bardzo nam miło , że odwiedzili nas uczniowie z Gimnazjów nr 1 i nr 2 w Nowej Dębie, Gimnazjum w Majdanie Królewskim oraz Gimnazjum w Trzęsówce.
Impreza rozpoczęła się w Samorządowym Ośrodku Kultury, gdzie nasi goście zostali przywitani przez Dyrektora szkoły p. Janinę Luberę. W tej części w profesjonalny sposób zaprezentowane zostały materiały multimedialne promujące naszą szkołę przygotowane przez ucznia klasy 1a Filipa Szałaja. Nasi uczniowie przedstawili skecz oraz zorganizowany został dla gimnazjalistów konkurs 1 z 10 .
Imprezę uświetnili laureaci VIII Szkolnego Przeglądu Talentów .
Po części oficjalnej gimnazjaliści w grupach udali się na spacer po szkole i wizyty w salach lekcyjnych, gdzie mogli m.in spróbować swoich umiejętności w siłowni umysłowej, zapoznać sie z pracownią hotelarską , poczęstować się pysznym ciastem w kawiarence językowej, zobaczyć szkolne obiekty sportowe oraz pracownię informatyczną, gdzie były pokazy robotyki oraz uczniowie mogli uzyskać wszelkie informacje na temat klas politechnicznych oraz technika elektronika, który jest nowością w naszej ofercie edukacyjnej.
Mamy nadzieję, że Dni Otwarte przyczyniły się do uświadomienia uczniom gimnazjów, jaki kierunek kształcenia będzie dla nich najbardziej odpowiedni, a przedstawiona przez nas oferta okazała się interesująca.
Do zobaczenia we wrześniu!
M.Saczawa
A. Dzióba

· bk dnia 25 kwiecień 2017 18:20:09 · Drukuj
Byliśmy w Auschwitz...
20 kwietnia 2017 roku kolejna grupa młodzieży naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. E. Cichoń, p. A. Dzióby i p. M. Zięby zwiedzała niemiecki obóz zagłady Auschwitz I i Auschwitz II- Birkenau. Podczas specjalistycznego zwiedzania studyjnego zobaczyliśmy wystawy tematyczne oraz najważniejsze obiekty poobozowe: baraki mieszkalne i sanitarne, rampę wyładowczą, ruiny komór gazowych i krematoriów, oraz budynek tzw. Centralnej Sauny.
M. Zięba
Galeria zdjęć
· bk dnia 21 kwiecień 2017 17:05:58 · Drukuj
Życzenia Wielkanoc 2017

(kliknij by powiększyć)
· bk dnia 13 kwiecień 2017 12:23:13 · Drukuj
Wielkanoc w Jedynce
W dniu 12 kwietnia z okazji zbliżajacych się Świąt Wielkiej Nocy uczniowie naszej szkoły
obdarowywali mieszkanców Nowej Dęby własnoręcznie wykonanymi kartkami z życzeniami świątecznymi.
Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w akcję.:)
Opiekunowie SU
· bk dnia 12 kwiecień 2017 21:31:32 · Drukuj
Poznajemy historię Nowej Dęby
Dnia 10. kwietnia 2017 r. po raz kolejny gościliśmy w murach szkoły naszego absolwenta, a obecnie pracownika IPN w Warszawie pana Tomasza Sudoła. Uczniowie kl. 1a, 2a i 3b wysłuchali kolejnego interesującego wykładu z cyklu „ Historia Nowej Dęby ” dotyczącego schyłku II wojny światowej i lat powojennych. Trzeci już wykład z tego cyklu obejmował dzieje Nowej Dęby i okolic w latach 1944 –1956. Pan Tomasz Sudoł, który jest autorem książki: ”Poligon Wehrmachtu „Południe” 1940-1944 ” zachęcał młodzież do zgłębiania historii naszego miasta i okolic, aby ocalić od zapomnienia historię ”naszej małej ojczyzny”, jaką jest nasz region.
A. Jóźwik
Galeria zdjęć
· bk dnia 10 kwiecień 2017 22:59:09 · Drukuj
Święto Patrona Szkoły- Jana Kochanowskiego
W dniu 7 kwietnia, w miłej atmosferze nadchodzących Świąt Wielkanocnych, młodzież Zespołu Szkół nr1 w Nowej Dębie obchodziła coroczne Święto Patrona Szkoły. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas: przedstawiciel Starostwa Powiatu Tarnobrzeskiego pan Jacek Hynowski, pani Danuta Serafin, członek Zarządu Rady Powiatu Tarnobrzeskiego, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba pan Leszek Mirowski, ksiądz doktor Mieczysław Wolanin, emerytowani nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy naszej szkoły.
czytaj więcej
· bk dnia 08 kwiecień 2017 09:11:46
Czytaj więcej · 274 czytań · Drukuj
Wiosenny kiermasz gofrów

4 kwietnia młodzież z Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny zorganizowała kiermasz gofrów. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na działalność charytatywną. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i wspomagającym akcję.
Opiekunowie SU
· bk dnia 04 kwiecień 2017 19:46:36 · Drukuj
Kolejna grupa techników hotelarstwa gotowa do wejścia na rynek pracy

31 marca 2017 r. OKE ogłosiła wyniki egzaminu zawodowego, który odbył się w styczniu. Na ten dzień czekali z niecierpliwością uczniowie klasy maturalnej Technikum Hotelarskiego . Po raz kolejny wyniki okazały się korzystne dla większości uczniów. Przypomnijmy, że aby zdać egzamin zawodowy należy uzyskać przynajmniej 50% punktów z część teoretycznej (test składający się z 40 pytań) oraz przynajmniej 75% z części praktycznej. Zdawalność egzaminu w naszym Technikum Hotelarskim wyniosła 88% , co oznacza, że 15 uczniów klasy 4d otrzyma w maju tytuł technik hotelarstwa. Warto podkreślić, że średni wynik z części praktycznej osób, które egzamin zdały wyniósł 94%. Dwie uczennice: Dominika Sudoł oraz Kamila Taraszka uzyskały wynik marzeń- 100%.
Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby te wyniki były przepustką do realizacji planów życiowych.
Elżbieta Jastrzębska
· bk dnia 01 kwiecień 2017 00:12:19 · Drukuj
Pielgrzymka Maturzystów
Tradycją naszej szkoły jest coroczne organizowanie pielgrzymki maturzystów do Częstochowy.
21 marca młodzież Zespołu Szkół Nr 1 wraz wychowawcami pielgrzymowała do tronu Matki Bożej Królowej Polski na Jasną Górę, aby przez pośrednictwo Maryi zawierzyć Panu Bogu czas egzaminów maturalnych i wybory dalszej drogi życia.
O godz. 11 maturzyści uczestniczyli we Mszy Świętej, sprawowanej w kaplicy Cudownego Obrazu, a następnie pod opieką nauczycieli i przewodnika zwiedzali Muzeum 600- lecia, Bazylikę, Salę Rycerską i Bastion św. Rocha.
Młodzież wróciła z pielgrzymki umocniona duchowo, pełna zapału i entuzjazmu do dalszej nauki.
Małgorzata Tomczyk

· bk dnia 29 marzec 2017 18:25:39 · Drukuj
Spotkanie z rodzicami
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rodzicami
4 kwietnia 2017 r. o godzinie 16:00
· bk dnia 27 marzec 2017 11:14:33 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,897,668 unikalnych wizyt