Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Facebook biblioteki ZS Nr 1

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest niedziela 22 Października 2017.
Imieniny obchodzą: Kordula, Filip, Klaudia, Salomea, Marek, Halka, Przybysław

News

Technikum Złotą Szkołą
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Nowej Dębie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017
i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

REKRUTACJA 2017 / 2018


Uwaga gimnazjaliści!
Termin składania podań do LO i Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Nowej Dębie upływa 9 czerwca 2017 r.
· bk dnia 11 luty 2017 16:17:59 · Drukuj
KOLEJNI STYPENDYŚCI !
Tradycją stało się nagradzanie wybitnie uzdolnionych uczniów z placówek oświatowych prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu. 17 października Starosta Tarnobrzeski pan Paweł Bartoszek spotkał się z wyróżnionymi uczniami i wręczył im nagrody w formie stypendium, gratulując nie tylko wysokich wyników w nauce, ale życzył realizacji swoich pasji i spełnienia marzeń. Do życzeń i gratulacji dołączyli się – Wicestarosta p. Krzysztof Pitra oraz Członkowie Zarządu Powiatu Tarnobrzeskiego p. Krystyna Kozieja i p. Jerzy Sudoł. Stypendia z naszej szkoły otrzymali:
Gabriela Jarosz z klasy II, która w roku szkolnym 2016/2017 uzyskała średnią ocen 5,18 i zgodnie z zainteresowaniami swoją przyszłość wiąże z poszerzaniem wiedzy z przedmiotów ścisłych. Przedmioty humanistyczne nie stanowią również dla niej większego problemu, a czytanie książek jest przyjemnością.
Piotr Sudoł z klasy II, ze średnią ocen za ubiegły rok szkolny 5,06, wyróżniający się bogatą wiedzą z przedmiotów humanistycznych, głównie z historii, uzdolniony artystycznie, członek Zespołu Pieśni i Tańca ,,Dębianie”.
Joanna Dwojak uczennica klasy I, której średnia ocen po gimnazjum wynosiła 5,22, zainteresowana poszerzaniem wiedzy z przedmiotów ścisłych, a jej ulubionymi dyscyplinami sportowymi są siatkówka i jeździectwo – dyscyplina TREC, uczestniczka Mistrzostw Polski Juniorów TREC sezonu 2015/2016.
Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.
Beata Gajos

zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu
· bk dnia 20 październik 2017 21:25:09 · Drukuj
Plebiscyt "Nauczyciel na medal"

Zapraszamy do oddawania głosu na nauczyciela naszej szkoły, p. Elżbietę Jastrzębską, która została zgłoszona do plebiscytu organizowanego przez „Nowiny”.
Szczegóły na stronie:http://www.nowiny24.pl/serwisy/nauczyciel-na-medal/

· bk dnia 14 październik 2017 08:59:00 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej
Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się.
(T. Mackenzie)


13 października, w przeddzień święta edukacji, odbyła się uroczystość poświęcona pracy nauczycieli, połączona z Pasowaniem uczniów klasy pierwszej. Swoją obecnością uświetnili ją: Wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Krzysztof Pitra, oraz niezawodne grono emerytowanych nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Życzenia dla nauczycieli przekazali ks. dr Mieczysław Wolanin i p. Marek Wrona, którzy z powodu obowiązków nie mogli uczestniczyć w uroczystości.
Uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie w pokazie o typach nauczycieli, a Andrzej Mazurek i Bartek Trela brawurowo przedstawili scenkę pt. „Biblioteka”.
Był to ważny dzień również dla uczniów klasy pierwszej, którzy złożyli ślubowanie. Żeby tradycji stało się zadość wzięli oni udział w konkursach dotyczących znajomości szkoły oraz materiału z wybranych przedmiotów. Wszyscy doskonale się bawili, klasa zaprezentowała się jako zgrana grupa.
Agnieszka Wąsik
Elżbieta Jastrzębska
Elżbieta Cichoń

Galeria zdjęć
· bk dnia 14 październik 2017 08:51:42 · Drukuj
Z wizytą w schronisku dla zwierząt
Pażdziernik to miesiąc dobroci dla zwierząt, z tej okazji przedstawicielki SU Klaudia i Wiktoria z klasy 1 wraz z opiekunem udały się z wizytą do nowodębskiego schroniska dla zwierzat. Ta wizyta to znakomity przykład , by zaszczepić w uczniach jak najwiecej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia , wpoić chęć niesienia pomocy potrzebujacym oraz uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierzat.Przekazaliśmy zwierzakom karmę oraz ciepłe koce zebrane podczach akcji "Pomóż zwierzakom przetrwać zimę".Wdzięczność w oczach bezdomnych psiaków była bezcenna.

Opiekunowie SU

Galeria zdjęć
· bk dnia 12 październik 2017 20:31:02 · Drukuj
Dzień Chłopaka w ZS Nr 1
W dniu 29 września Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole z okazji Dnia Chłopaka - Dzień Krawata. Uczniowie uczcili ten dzień ubierając kolorowe krawaty. Udział w zabawie wzięli także nauczyciele.
Kornelia Dudziak kl.2a
Galeria zdjęć
· bk dnia 03 październik 2017 20:44:32 · Drukuj
78 ROCZNICA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

27 września 2017 roku w Kościele Matki Bożej Królowej Polski uczniowie Jedynki przedstawili montaż słowno – muzyczny, na który złożyły się tematyczne referaty oraz patriotyczne pieśni w wersji śpiewanej oraz instrumentalnej. Następnie odbyła się Msza Święta, na zakończenie której złożono kwiaty i zapalono znicze przed pamiątkową tablicą , upamiętniającą tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny.
Delegacja uczniów zapaliła także ,,znicz pamięci’’ na nowodębskim cmentarzu przed pomnikiem upamiętniającym m. in. żołnierzy polskiego podziemia.
Organizatorki tej uroczystości ( p. E. Cichoń. p. D. Rybak, p. M. Zięba) dziękują wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego patriotycznego święta. Dziękujemy także naszym niezawodnym absolwentkom, na pomoc których zawsze możemy liczyć oraz wszystkim uczestnikom wspomnianej uroczystości.
M. Zięba
Galeria zdjęć
· bk dnia 29 wrzesień 2017 20:15:00 · Drukuj
78 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego
· bk dnia 24 wrzesień 2017 19:34:05 · Drukuj
Wybory do SU
Dnia 19.09.2017 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza w składzie: Sebastian Kopeć, Paweł Rojek i Filip Szałaj czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania.
Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Piotr Nowak z klasy 2a, drugie miejsce zajęli Aleksandra Dudek i Jonasz Wróblewski z klasy 3a osiągając jednakową liczbę głosów.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów i owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.
Opiekunowie SU
Galeria zdjęć
· bk dnia 20 wrzesień 2017 08:42:47 · Drukuj
Spotkanie z wychowawcami
Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie z Wychowawcami
które odbędzie się w czwartek
21 września 2017 r. o godzinie 17:00
· bk dnia 19 wrzesień 2017 21:49:58 · Drukuj
KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW
odbędzie się w czwartek 07.09.2017 r na pierwszej długiej przerwie tj o 11:30,
pierwsze piętro-korytarz.
Zapraszamy
· bk dnia 05 wrzesień 2017 16:17:52 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.05
2,024,548 unikalnych wizyt