Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest sobota 3 Grudnia 2016.
Imieniny obchodzą: Franciszek, Franciszka, Ksawery, Pasjan, Hilary

News

Spotkanie z Rodzicami

Spotkanie z Rodzicami odbędzie się 15 grudnia tj. czwartek o godz.16.00.
Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy.

· bk dnia 02 grudzień 2016 20:40:47 · Drukuj
Dzień Dawcy Szpiku w Nowej Dębie.
W piątek 2 grudnia w naszej szkole odbyło się interesujące spotkanie dotyczące Dawcy Szpiku.
Naszymi gośćmi byli; Pani Monika Lubas współorganizator Dnia Dawcy Szpiku, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 grudnia w godz. 14.00- 19.00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie, oraz Pan Konrad Mężyński przedstawiciel fundacji DKMS. Pan Konrad
wyjaśnił nam, kto może zostać Dawcą komórek macierzystych i szpiku oraz na czym polega rejestracja i sposób pobierania tych cennych komórek. Na świecie co 5 min. ktoś dowiaduje się o chorobie, w której życie może uratować tylko przeszczep szpiku. Rejestrując się możemy zostać Dawcą i uratować komuś życie. Pamiętajmy tylko, aby nasza rejestracja była decyzją dojrzałą i odpowiedzialną.
Anna Dzióba
· bk dnia 02 grudzień 2016 20:39:31 · Drukuj
XII Olimpiada Przedsiębiorczości.

1 grudnia o godzinie 9.00 uczniowie Jedynki rozpoczęli zmagania w ramach XII Olimpiady Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja Olimpiady przebiega pod hasłem "Przywództwo w biznesie", a jej organizatorami są uczelnie ekonomiczne, m.in. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Do udziału w eliminacjach zgłosiło się ponad 15,5 tys. uczniów z ponad 980 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów. Etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 50 pytań, z czego 25 stanowiły pytania łatwiejsze, a resztę pytania o wyższym stopniu trudności. Ostateczne wyniki etapu szkolnego znane będą 11. stycznia 2017 r. Do kolejnego etapu, eliminacji okręgowych, przystąpi 1250 uczestników z całego kraju. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.
Elżbieta Jastrzębska

Galeria zdjęć
· bk dnia 02 grudzień 2016 20:35:42 · Drukuj
Andrzejki w Jedynce

29 listopada obchodziliśmy w naszej szkole " Andrzejki "- kolejny dzień, który był okazją do wykazania się inwencją twórcza oraz pomysłowością. Na korytarzach szkolnych pojawiły się wróżki oraz czarownice. Można było także zjeść pyszne ciasto z wróżbą andrzejkową oraz poznać swoją przyszłość u znakomitej wróżki Julii. Dochód ze sprzedaży ciast przeznaczymy na cele charytatywne oraz zakup nowości książkowych do biblioteki szkolnej :)
Opiekunowie SU
Galeria zdjęć
· bk dnia 29 listopad 2016 18:15:59 · Drukuj
Turniej LOL 2016

kliknij by powiększyć plakat
· bk dnia 24 listopad 2016 09:26:20 · Drukuj
ZS nr 1 na Uniwersyteckim Forum Maturzysty na Uniwersytecie Rzeszowskim
18 listopada uczniowie klas 3a i 3b pod opieką p. Aliny Jóźwik i Danuty Boryńskiej-Dzięgiel wzięli udział w Uniwersyteckim Forum Maturzysty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Projekt skierowany był do maturzystów i miał na celu prezentację oferty dydaktycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uczniowie mogli doświadczyć prawdziwej akademickiej atmosfery – poprzez udział w Festiwalu Kół Naukowych, a także za sprawą warsztatów i eksperymentów przygotowanych przez nauczycieli akademickich. Dla uczestników przygotowano liczne konkursy z nagrodami. Ponadto uczniowie wzięli udział w wykładzie pt.”Związki chemiczne na twoim talerzu”. Zwiedziliśmy również nowoczesną bibliotekę należącą do Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Danuta Boryńska-Dzięgiel
Galeria zdjęć
· bk dnia 24 listopad 2016 09:19:25 · Drukuj
GRATULACJE DLA STYPENDYSTÓW
18 Listopada w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu zostały wręczone stypendia najlepszym uczniom powiatowych szkół i placówek oświatowych naszego regionu. Stypendia wręczył uczniom Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Paweł Bartoszek gratulując wysokich osiągnięć w różnych dziedzinach nauki. Do życzeń dołączyli się Przewodniczący Rady Powiatu Tarnobrzeskiego p. Dominik Szewc, Wicestarosta Tarnobrzeski p. Krzysztof Pitra oraz Kierownik Referatu Oświaty, Zdrowia, Spraw Społecznych i Promocji Powiatu Tarnobrzeskiego pan Jacek Hynowski. Stypendia z naszej szkoły otrzymali: Gabriela Dudek z klasy I, Jacek Kodyra z klasy IIa oraz Filip Orzech z klasy III a. W myśl regulaminu uczniowie uzyskali najwyższą średnią ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, szczerze życząc takich samych lub jeszcze wyższych osiągnięć w przyszłości.
M.Gierach
Galeria zdjęć
· bk dnia 18 listopad 2016 17:21:07 · Drukuj
Warsztaty informatyczne w bibliotece
17 listopada młodzież z klasy 1a wraz z p. Małgorzatą Sączawą odwiedziła bibliotekę publiczną w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie. Celem wycieczki były warsztaty Informatyczne . Uczniowie zostali zapoznani z katalogiem online biblioteki a następnie poznali sposoby wyszukiwania informacji w Narodowym Uniwersalnym Katalogu Centralnym NUKAT, w katalogu centralnym WorldCat oraz naukowym Katalogu Rozproszonym Bibliotek Polskich- KARO.
Wielkie podziękowania dla p. bibliotekarz Małgorzaty Treli za interesujące zajęcia w miłej i sympatycznej atmosferze.
Małgorzata Sączawa
Galeria zdjęć
· bk dnia 17 listopad 2016 20:33:08 · Drukuj
Stypendystki Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2016/2017
16 listopada 2016 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z województwa podkarpackiego. Stypendia tego typu otrzymują uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole lub za szczególnie osiągnięcie w danej dziedzinie naukowej.
Z naszej szkoły stypendystkami zostały: Paulina Styka z kl. IVd Technikum Hotelarskiego i Kinga Zięba z kl. IIIa Liceum Ogólnokształcącego. Paulina uzyskała najwyższą średnią ocen w technikum zaś Kinga zdobyła 3- krotnie tytuł finalistki w ogólnopolskich olimpiadach ( III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej, IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP, III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym).
Stypendystki otrzymały dyplomy z rąk wojewody podkarpackiego- p. Ewy Leniart.
Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych osiągnięć.
M. Zięba

· bk dnia 17 listopad 2016 18:05:06 · Drukuj
Dzień Stroju Sportowego
Dzisiaj tj. 15 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień Stroju Sportowego. Do zabawy przyłączyli się nie tylko uczniowie ale i całe grono pedagogiczne. Było zabawnie, wygodnie i na luzie. Dziekujemy wszystkim, którzy wzięli udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych naszych akcjach!
Opiekunowie SU
Galeria zdjęć
Link go galerii zdjęć w pełnej rozdzielczości
· bk dnia 15 listopad 2016 21:42:58 · Drukuj
Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ
Po kilku dniach odpoczynku,14 listopada uczennice klasy IIIb wzięły udział w konkursie, którego celem było sprawdzenie umiejętności językowych młodych Polaków.Uczestniczki starały się spośród licznych wypowiedzi zawierających błędy,wskazać te, które są poprawne pod względem językowym. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.
M. Gierach
· bk dnia 14 listopad 2016 19:09:44 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,774,453 unikalnych wizyt